Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

wtorek, 06 listopad 2018 09:00

Suscy policjanci zatrzymali sprawcę przestępstwa o charakterze seksualnym

Nawet do ośmiu lat więzienia może grozić mężczyźnie, który w połowie października w busie jadącym od Suchej Beskidzkiej w stronę Jordanowa, dopuścił się czynu o charakterze seksualnym na małoletniej dziewczynie. 64-letni mieszkaniec powiatu myślenickiego na polecenie prokuratora został zatrzymany na początku listopada.

 

W połowie października w godzinach południowych, w busie jadącym od Suchej Beskidzkiej w stronę Jordanowa, nieznany wówczas mężczyzna dopuścił się czynu o charakterze seksualnym. Stojąc w busie i wykorzystując bujanie się pojazdu, ocierał się i przygniatał ramię siedzącej małoletniej, aż doprowadził się do erekcji i zabrudził ubranie dziewczyny. Mężczyzna wysiadł w Makowie Podhalańskim. O tym zdarzeniu policję powiadomiła matka małoletniej dziewczyny.

Policjanci na podstawie zapisów z kamer, podanemu przez pokrzywdzoną rysopisowi oraz typowaniu, potwierdzili tożsamość mężczyzny i na polecenie prokuratora został zatrzymany na początku listopada.

64-letniemu mieszkańcowi powiatu myślenickiego zarzuca się doprowadzenie małoletniej do poddania się innej czynności seksualnej oraz naruszenie nietykalności. Grozi mu za to kara pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.

źródło: KPP Sucha Beskidzka

 

 

HomeAlarmowy 112Suscy policjanci zatrzymali sprawcę przestępstwa o charakterze seksualnym