Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
wtorek, 02 wrzesień 2014 12:34

Zamordowana kobieta w Zawoi

W niedzielę ok. godz. 13:30 mieszkaniec Zawoi poinformował dyżurnego Komisariatu Policji w Makowie Podhalańskim, że jego ojciec znalazł zwłoki 85-letniej kobiety. Zwłoki znajdowały się w zabudowaniach gospodarczych budynku, w którym mieszkała.

 

Przybyła na miejsce zdarzenia policja zastała zwłoki kobiety w stajni, przy budynku mieszkalnym. Ofiara posiadała obrażenia głowy, a pomieszczenie, w którym została znaleziona było zamknięte na skobel od zewnątrz. Fakty te pozwoliły mniemać, że do śmierci kobiety przyczynić się mogły osoby trzecie.

Przypuszczenia policjantów i prokuratora, iż mają do czynienia z zabójstwem potwierdziła ostatecznie przeprowadzona w dniu wczorajszym sekcja zwłok. Wstępnie ustalono, że do tragedii doszło w czwartek po południu.

Jak informuje rzecznik prasowy suskiej policji Anna Gąsiorek-Rezler: Szeroko zakrojone działania suskich i makowskich policjantów doprowadziły do zatrzymania 53-letniej kobiety, podejrzewanej w tej sprawie. W dniu dzisiejszym kobiecie przedstawiono zarzut zabójstwa. Trwają dalsze czynności w sprawie. Postępowanie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Suchej Beskidzkiej pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Suchej Beskidzkiej.

Kobiecie grozi kara pozbawienia wolności nie krótsza niż lat 8, kara 25 lat pozbawienia wolności albo dożywocie.

asdasdasdasdas

Gazetki Promocyjne

 

HomeAlarmowy 112Zamordowana kobieta w Zawoi