Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Ogłoszenia opłacone przez Komitetety Wyborcze w wyborach do Parlamentu Europejskiego

piątek, 14 grudzień 2018 14:42

Ukradł samochód, daleko nie ujechał

Z jednej z bocznych uliczek przylegających do ulicy Kopernika w Jordanowie został w piątek skradziony samochód marki hyundai. Złodziej wykorzystał to, że zostawiony przed posesją samochód był otwarty, a w stacyjce pozostawione zostały kluczyki.

Plan złodzieja do końca nie wypalił. Owszem, samochód ukradł lecz już chwilę później podczas cofania samochód został uszkodzony (bok samochodu, zderzak). Jak udało się nam nieoficjalnie ustalić, spowodowane to było znacznym staniem upojenia alkoholowego złodzieja. 

Tymczasem właściciel samochodu natychmiast powiadomił policję o kradzieży. Złodziejowi została odcięta droga na ulicy Słowackiego - z jednej strony przez policjantów jordanowskich, z drugiej przez policjantów z suskiej drogówki. Po chwili złodziej został obezwładniony, a samochód trafił z powrotem do prawowitego właściciela.

Według nieoficjalnych informacji, sprawcą kradzieży jest bardzo dobrze znany miejscowym stróżom prawa mieszkaniec Jordanowa, który w przeszłości był i "bohaterem" artykułów na naszej stronie (ZOBACZ: Jordanów. Samochód, rów, laweta, "pożycz stówę" oraz Jordanowscy policjanci zatrzymali oszustów na tzw. lawetę).

Gazetki Promocyjne

 

HomeAlarmowy 112Ukradł samochód, daleko nie ujechał