Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Ogłoszenia opłacone przez Komitetety Wyborcze w wyborach do Parlamentu Europejskiego

poniedziałek, 31 grudzień 2018 15:21

Trwają poszukiwania turysty na Babiej Górze (AKTUALIZACJA)

W rejonie Babiej Góry trwają poszukiwania zaginionego mężczyzny. Na najwyższym poza tatrzańskim szczytem w Polsce istnieją bardzo trudne warunki atmosferyczne.

W partiach szczytowych Babiej Góry pomocy potrzebuje około 50-letni mężczyzna, który nie jest w stanie samodzielnie zejść w dół. Na szczycie występuje zbity śnieg, który powoduje oblodzenie, a jakiekolwiek przemieszczanie się bez użycia specjalistycznego sprzętu, w tym raków jest niemożliwe.

W ciągu ostatniej doby w rejonie Królowej Beskidów spadło kilkadziesiąt centymetrów śniegu.

_________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Zaginiony turysta został odnaleziony po za szlakiem, a następnie sprowadzony do schroniska na Markowych Szczawinach. Po zaopatrzeniu został przetransportowany za pomocą skutera śnieżnego do Zawoi Markowa.

 

 

 

Gazetki Promocyjne

 

HomeAlarmowy 112Trwają poszukiwania turysty na Babiej Górze (AKTUALIZACJA)