Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

czwartek, 10 styczeń 2019 07:45

Gromadzą się, piją alkohol, dewastują w Budzowie i Palczy

Suscy stróże prawa przystąpili do realizacji "zadania priorytetowego przez dzielnicowych gminy Budzów".

Newralgiczne miejsca są dwa: rejon kompleksu sportowego - boisko sportowe Orlik w miejscowości Palcza, gdzie dochodzi „do grupowania się młodzieży w godzinach popołudniowych, wieczornych, nocnych, spożywania alkoholu, a także do dewastacji mienia, oraz rejon sklepu spożywczego w Budzowie i rejon mostu os. Nowakówka w Budzowie, gdzie z kolei grupować się mają osoby spożywające alkohol w miejscu objętym zakazem, zakłócają ład i porządek publiczny, w tym młodzież zagrożona demoralizacją, popełniająca czyny karalne".

- W przypadku uzyskania informacji mogących się bezpośrednio przyczynić do wyeliminowania występujących zagrożeń zwracamy się z prośbą o nawiązanie bezpośredniego kontaktu z dzielnicowym danego rejonu - zaapelował podinsp. Marcin Wiśniowski, zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Suchej Beskidzkiej.

 

HomeAlarmowy 112Gromadzą się, piją alkohol, dewastują w Budzowie i Palczy