Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

czwartek, 10 styczeń 2019 15:09

Policjanci zatrzymali mężczyznę, który uprawiał narkotyki Wyróżniony

We wtorek 8 stycznia 2019 roku policjanci z Komisariatu Policji w Makowie Podhalańskim wraz z policjantami Wydziału Kryminalnego KPP w Suchej Beskidzkiej wykonując czynności do prowadzonego postępowania w sprawie narkotykowej, dokonali przeszukań pomieszczeń mieszkalno-gospodarczych 30-letniego mieszkańca Makowa Podhalańskiego.

 

W trakcie tych działań ujawnili susz rośliny oraz wysuszone krzewy konopi o łącznej wadze prawie 3 kilogramy. Ponadto ustalono, że ujawnione w lipcu oraz wrześniu 2018 roku na terenie Makowa Podhalańskiego uprawy konopi indyjskich w ilości 18 krzewów, należały również do tego mężczyzny.

Makowianin został zatrzymany do dyspozycji prokuratora, a wczoraj prokurator przedstawił mu zarzuty uprawy konopi oraz posiadania znacznej ilości środków odurzających, za co grozi mu kara nawet 10 lat pozbawienia wolności.

Prokurator na wniosek Policji zastosował wobec podejrzanego dozór policyjny, zakaz opuszczania kraju oraz poręczenie majątkowe.

źródło: KPP Sucha Beskidzka

 

HomeAlarmowy 112Policjanci zatrzymali mężczyznę, który uprawiał narkotyki