Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

wtorek, 29 styczeń 2019 20:49

Podpalenie w Skawicy

W dniu 29.01.2019 ok godz 17:40 do Stanowiska Kierowania PSP w Suchej Beskidzkiej wpłynęła informacja iż w miejscowości Skawica mężczyzna chce podpalić swój dom.


Na miejsce skierowano jeden zastęp z OSP Skawica oraz jeden z Jednostki Ratowniczo Gaśniczej w Suchej Beskidzkiej. Po dojeździe na miejsce okazało się że wnętrze budynku objęte jest już ogniem. Natychmiast zadysponowano kolejne siły i środki z Białki oraz z Zawoi. Z informacji wynikało, że w środku w dalszym ciągu znajduję się mieszkaniec. Szybka akcja ratowników pozwoliła wyprowadzić poszkodowanego i został on przekazany pod opiekę zespołu ratownictwa medycznego, a później policji.

Ogień udało się szybko opanować jednak spaleniu uległo wyposażenie, konieczna była także rozbiórka dachu i usunięcie z poddasza siana, gdyż istniało ryzyko zapłonu.

Gazetki Promocyjne

 

HomeAlarmowy 112Podpalenie w Skawicy