Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
poniedziałek, 04 luty 2019 12:35

Zatrzymani z narkotykami

Napisała

W Jordanowie w sobotę 2 lutego patrol policji zauważył samochód, który od dłuższego czasu stał zaparkowany w rejonie jednej z myjni samochodowej. W pojeździe znajdowały się dwie młode osoby, chłopak i dziewczyna. Podczas rozmowy z nimi przez otwarte okno, funkcjonariusze wyczuli charakterystyczny zapach, który wzbudził ich czujność.

 

Jak się okazało, słuszne były ich przypuszczenia, bo w pojeździe ujawnili woreczki z zawartością suszu roślinnego, który okazał się marihuaną, a w kieszeniach chłopaka znaleziono jeszcze kilkadziesiąt gramów amfetaminy i marihuany.

Osoby zostały zatrzymane, a policjanci przeprowadzili przeszukania w ich miejscach zamieszkania. U chłopaka w mieszkaniu pies policyjny znalazł jeszcze 85 gramów marihuany.

Do posiadania narkotyków przyznał się 28-latek i to on usłyszał zarzuty.

Dziś prokurator zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci dozoru policji. Grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

źródło: Komenda Powiatowa Policji w Suchej Beskidzkiej

asdasdasdasdas

Gazetki Promocyjne

 

HomeAlarmowy 112Zatrzymani z narkotykami