Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
wtorek, 05 luty 2019 05:33

Piją i wsiadają "za kółko"!

Rekordzista miał niemal 3 promile! Tylko w pierwszy dzień lutego 2019 r. policjanci zatrzymali aż trzech nietrzeźwych kierujących samochodami po drogach powiatu suskiego.

W Kukowie patrol zatrzymał do kontroli samochód, którym kierowała nietrzeźwa kobieta. Badanie wykazało, że prowadziła pojazd mając  w organizmie ponad 1,5 promila alkoholu.

Następnie policjanci otrzymali zgłoszenie o nietrzeźwym kierującym, który porusza się po miejscowości Białka. Policjanci ujawnili pojazd zaparkowany przed jedną z posesji i z relacji świadków dowiedzieli się, że kierowca oddalił się w nieznanym kierunku. Policjanci w wyniku penetracji terenu ujawnili i zatrzymali 49-letniego kierowcę porzuconego pojazdu. Został poddany badaniu na zawartość alkoholu z wynikiem prawie 3 promili! 

W Makowie Podhalańskim na ul. Wolności patrol zatrzymał do kontroli samochód, którego kierujący okazał się nietrzeźwy. Badanie wykazało, że prowadził pojazd mając  w organizmie ponad 1,8 promila alkoholu.

Każdemu z kierowców grozi do 2 lat pozbawiania wolności, minimum 3 lata zakazu prowadzenia pojazdów oraz  5000 zł na fundusz ofiar wypadków.

 

źródło: KPP Sucha Beskidzka

Gazetki Promocyjne

 

HomeAlarmowy 112Piją i wsiadają "za kółko"!