Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
wtorek, 16 wrzesień 2014 14:04

Ładunek wybuchowy i pożar w Suchej.

Ładunek wybuchowy w Szkole Podstawowej nr 2 w Suchej Beskidzkiej i pożar w budynku Starostwa Powiatowego z takimi zdarzeniami zmierzyli się dzisiaj suscy strażacy i policjanci.

Około godziny 9:30 dyrekcja Szkoły Podstawowej numer 2 filia w Błądzonce poinformowała, iż podejrzewa obecność ładunku wybuchowego na terenie szkoły. Na miejscu zjawiły się dwa zastępy straży pożarnej oraz policja. Ewakuowano uczniów i nauczycieli na pobliskie boisko sportowe. Po przeszukaniu budynku groźnego ładunku nie znaleziono.


Około 11:20 w budynku Starostwa Powiatowego, przy ulicy Mickiewicza wybuchł pożar. Ewakuowano wszystkich znajdujących się na miejscu zdarzenia petentów oraz personel. Strażacy zlokalizowali miejsce zagrożenia oraz oddymili obiekt. W tym czasie policja zabezpieczała budynek.

Na szczęście były to tylko ćwiczenia, które przebiegły bardzo sprawnie i pokazały, iż zarówno strażacy jak i policjanci znają się na swojej pracy.


W dniu 17 września 2014r. o godzinie 10:30 przeprowadzone zostaną ćwiczenia powiatowe pk. Beskidy 2014r. W ćwiczeniach udział wezmą grupy specjalistyczne PSP z Nowego Targu oraz Krakowa. Będą się one odbywać na granicy miejscowości Jordanów – Bystra na drodze powiatowej.

 

asdasdasdasdas

Gazetki Promocyjne

 

HomeAlarmowy 112Ładunek wybuchowy i pożar w Suchej.