Kolejna akcja straży ten weekend. W niedzielę po godzinie 22 zostali wezwani do pożaru w Grzechyni .
Ogień pojawił się na poddaszu jednego z domów mieszkalnych na jednym z osiedli w Grzechyni. Do akcji wysłano liczne jednostki z gminy Maków oraz strażaków zawodowych.
Jak wynika z relacji świadków, nikt nie został poszkodowany. Ogień udało się szybko opanować
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze