Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

niedziela, 31 marzec 2019 11:01

Apel o pomoc w odnalezieniu świadków wypadku na zakopiance,

7 marca 2019 r. na zakopiance w Naprawie doszło do poważnego wypadku z udziałem motocyklu i samochodu osobowego. Ciężko poszkodowany został motocyklista. Zabrano go śmigłowcem LPR do szpitala do Centrum Urazowego Medycyny Ratunkowej i Katastrof w Krakowie.

Jak się okazało motocyklistą był pochodzący z Nowego Targu ks. Grzegorz, na co dzień pracujący w parafii św. Maksymiliana w Mistrzejowicach w Krakowie.

Ks. Grzegorz już prawie miesiąc przebywa w szpitalu. Przechodzi tam kolejne operacje. Zagrożona jest jego lewa noga. Cały czas potrzebna jest krew, którą lekarze przetaczają podczas operacji.

Przedstawiciele “Oazy Mistrzejowickiej” na swoim fanpage`u na Facebook`u wystosowali apel o pomoc w znalezieniu świadków zdarzenia.

– 7 marca ksiądz Grzegorz Kilanowicz wracając z domu rodzinnego, uległ groźnemu wypadkowi na motocyklu. Około godz. 15:00 w miejscowości Naprawa uderzył w niego samochód osobowy, który nie zmieścił się na zakręcie. Osoby, które były świadkami tego zdarzenia drogowego, bardzo prosimy o kontakt, najlepiej do Katarzyna Mikłaszewska – czytamy w komunikacie.

Zachęcamy wszystkich, którzy mają jakieś informacje o przekazanie informacji.

Gazetki Promocyjne

 

HomeAlarmowy 112Apel o pomoc w odnalezieniu świadków wypadku na zakopiance,