Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

środa, 15 maj 2019 07:27

Zdradziła go szybka jazda…

Zdradziła go szybka jazda… KPP Sucha Beskidzka

Mężczyzna przewoził nielegalny tytoń i miał przy sobie broń-zatrzymali go policjanci.

W Zembrzycach pod wieczór patrol „drogówki” zatrzymał do kontroli drogowej kierowcę, którzy przekroczył prędkość. Podczas kontroli policjanci ustalili, że kierowca nie posiada uprawnień do kierowania, gdyż zostało mu ono cofnięte na podstawie wydanej decyzji.

- Zachowanie kierującego podczas kontroli skłoniło policjantów do sprawdzenia wnętrza pojazdu, co spowodowało, że w samochodzie ujawnili broń hukowo-kinetyczną, a w bagażniku 21 worków z nielegalnym tytoniem bez akcyzy – relacjonuje st.asp. Krzysztof Pochopień, p.o oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Suchej Beskidzkiej.

Mężczyzna został zatrzymany i przedstawiono mu zarzut prowadzenia pojazdu bez uprawnienia. Z kolei biegły z zakresu broni i balistyki wypowie się czy na zatrzymaną broń wymagane jest zezwolenie. Natomiast posiadanie tytoniu bez akcyzy będzie przedmiotem odrębnego postępowania.

asdasdasdasdas

Gazetki Promocyjne

 

HomeAlarmowy 112Zdradziła go szybka jazda…