Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

środa, 15 maj 2019 07:39

Z promilami i bez kasku uciekał na skuterze

Suscy stróże prawa podjęli pościg za pijanym nastolatkiem w Jordanowie. Młodzieńcowi grozi nawet 5 lat więzienia.

Niefrasobliwość tego młodego człowieka nie tyle budzi zdziwienie, co jest wręcz żenująca. Na szczęście nikomu nic się nie stało po tym, jak na ulicy Babiogórskiej w Jordanowie zauważyli kierującego skuterem. Niestety, młody człowiek, jak się potem okazało 17-latek, nie zatrzymał się do kontroli.

- Kiedy policjanci ruszyli w pościg oznakowanym radiowozem przy użyciu sygnałów dźwiękowych i świetlnych to kierujący jednośladem porzucił pojazd i oddalił się pieszo - relacjonuje st.asp. Krzysztof Pochopień, p.o oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Suchej Beskidzkiej. - Policjanci szybko ustalili dane sprawcy i zastali go w miejscu zamieszkania.

Mężczyzna miał w organizmie ponad 1,3 promila alkoholu oraz nie posiadał wymaganych uprawnień do kierowania tym pojazdem. Nastolatkowi grozi kara nawet 5 lat pozbawienia wolności.

asdasdasdasdas
ShowMeble

Gazetki Promocyjne

 

HomeAlarmowy 112Z promilami i bez kasku uciekał na skuterze