Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
czwartek, 16 maj 2019 09:18

Zawoja. Miał ponad 2 promile i uciekał przed policją.

Napisał
Zawoja. Miał ponad 2 promile i uciekał przed policją. KSRG - OSP Zawoja Dolna

W godzinach nocnych umundurowany patrol policji podjął próbę zatrzymania do kontroli drogowej kierującego samochodem marki Peugeot.

Kierujący tym pojazdem zignorował sygnał podany do zatrzymania się  przez funkcjonariuszy i podjął próbę ucieczki. Policjanci niezwłocznie podjęli pościg oznakowanym radiowozem z włączonymi sygnałami dźwiękowymi i świetlnymi za uciekającym pojazdem. Ucieczka tego kierującego nie trwała długo, ponieważ po przejechaniu około trzech kilometrów stracił panowanie nad kierowanym pojazdem uderzając w słup energetyczny.Zarówno kierowca jak i pasażer nie odnieśli poważnych obrażeń.Po zatrzymaniu okazało się, że kierowca znajduje się pod znacznym działaniem alkoholu.

Miał ponad 2,1 promila. Kierującemu zatrzymano prawo jazdy. Odpowie za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości oraz za nie zatrzymanie się do kontroli drogowej. Grozi mu nawet do  5 lat pozbawienia wolności.

asdasdasdasdas
klimatyzator

Gazetki Promocyjne

 

HomeAlarmowy 112Zawoja. Miał ponad 2 promile i uciekał przed policją.