Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
wtorek, 21 maj 2019 07:43

Plaga drogowych piratów

Napisane przez

W ciągu dwóch dni aż czterech kierowców z regionu straciło prawo jazdy z powodu nadmiernej prędkości w terenie zabudowanym.

Nie wszyscy kierowcy z powiatu suskiego postanowili podczas minionego weekendu stosować się nie tylko do zdroworozsądkowych zasad bezpieczeństwa, ale po prostu do zasad ruchu drogowego.

W sobotę patrol policji w Łętowni zatrzymał do kontroli drogowej kierującego samochodem marki Audi, który jechał z prędkością 108 km /h w obszarze zabudowanym, gdzie dozwolona prędkość jazdy wynosi do 50 km/h.

- Sprawcy zostało zatrzymane prawo jazdy i został ukarany mandatem – poinformował st.asp. Krzysztof Pochopień, p.o. oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Suchej Beskidzkiej.

Tego samego dnia również w Łętowni stróże prawa zatrzymali do kontroli drogowej kierującego samochodem Nissan, który w obszarze zabudowanym jechał z prędkością 101 km/h. Również on stracił prawo jazdy i został ukarany mandatem.

W niedzielę natomiast w Kojszówce patrol suskich policjantów zatrzymał do kontroli drogowej kierującego samochodem marki BMW, który jechał  z prędkością 105 km/h w obszarze zabudowanym. Niedługo potem w tej samej miejscowości – podobnie jak w poprzednim przypadku – kierowca stracił prawo jazdy i zapłacił mandat, za to że jechał z prędkości 107 km/h tam, gdzie można tylko 50 km/h.

asdasdasdasdas

Gazetki Promocyjne

 

HomeAlarmowy 112Plaga drogowych piratów