Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
środa, 05 czerwiec 2019 07:10

Uwaga! Oszuści podają się za policję i wysyłają fałszywe wiadomości

Małopolscy policjanci otrzymali niepokojące sygnały ws. rzekomych wiadomości wysyłanych przez funkcjonariuszy. Ostrzegają, a w tej sprawie opublikowali oświadczenie. 

 

"W związku z pojawiającymi się telefonami i wiadomościami od obywateli o otrzymywanych wiadomościach wysyłanych rzekomo przez funkcjonariuszy Policji informujemy, że Polska Policja w przesyłanych, drogą elektroniczną, wiadomościach, nigdy nie wysyła żadnych linków do stron, czy też spakowanych plików, które odbiorca powinien sam rozpakować.

Każdą taką otrzymaną informacje należy potraktować z ostrożnością jako potencjalną wiadomość mogącą w załączniku (bądź linku) zawierać złośliwe oprogramowanie".

 

źródło: KWP Kraków

Gazetki Promocyjne

 

HomeAlarmowy 112Uwaga! Oszuści podają się za policję i wysyłają fałszywe wiadomości