Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
sobota, 13 lipiec 2019 10:10

Auta między szlabanami, pociąg na szczęście wyhamował

Auta między szlabanami, pociąg na szczęście wyhamował Czytelnik

Po raz kolejny na przejeździe kolejowym na ulicy Zamkowej w Suchej Beskidzkiej o mało nie doszło do tragedii. Pomiędzy szlabanami „utknęły” dwa samochody.

Na początku lipca  suska policja podała, że kierująca samochodem osobowym jadąc ul. Zamkową, nie zachowała szczególnej ostrożności podczas zbliżania się do przejazdu kolejowego. Pomimo braku, miejsca do kontynuowania jazdy, wjechała za pół zapory kolejowej. Szlabany zostały automatycznie zamknięte. Na szczęście kierująca podjęła manewr cofania powodując wyłamanie pół zapory.

Kobieta została ukarana mandatem karnym.

Jak relacjonują Czytelnicy portalu sucha24.pl, w tym samym miejscu po raz kolejny doszło do szalenie niebezpiecznej sytuacji:

„Dwóch dobrych kierowców stanęło za rogatkami na przejeździe kolejowym na ulicy Zamkowej. Pociąg musiał się zatrzymać a kierowcy nadal nie zmienili swojego miejsca” – napisał do naszej redakcji Czytelnik.

 

asdasdasdasdas
ShowMeble

Gazetki Promocyjne

 

HomeAlarmowy 112Auta między szlabanami, pociąg na szczęście wyhamował