Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

poniedziałek, 05 sierpień 2019 12:14

Jechał po spożyciu, przewoził narkotyki

Młody mężczyzna wpadł podczas rutynowej kontroli. Był pod wpływem alkoholu a w jego samochodzie stróże prawa znaleźli środki odurzające.

Policyjny patrol z Komisariatu Policji w Jordanowie zatrzymał w miejscowości Naprawa do kontroli samochód. Po przebadaniu kierującego alkomatem okazało się, że młody mężczyzna ma prawie 0.3 promila alkohol w organizmie, a w samochodzie policjanci ujawnili środki odurzające w postaci kilkunastu gramów marihuany, prawie dwa gamy amfetaminy i kilka tabletek ekstazy.

- 21-latek z powiatu nowotarskiego został zatrzymany, pobrano mu także krew do badań na obecność w organizmie środków odurzających - poinformowali suscy policjanci.

Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania środków odurzających za co grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności. Odpowie także za wykroczenie – kierowanie po użyciu alkoholu, a od wyników badania krwi będzie zależało, czy również za kierowanie pojazdem pod wpływem narkotyków.

Zostało mu zatrzymane prawo jazdy, a na poczet przyszłej kary zabezpieczono także od niego pieniądze.

Gazetki Promocyjne

 

HomeAlarmowy 112Jechał po spożyciu, przewoził narkotyki