Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
sobota, 10 sierpień 2019 12:04

Wypadek w Makowie Podhalańskim

10.08.2019 ok godziny 10:45 na skrzyżowaniu ul.Gen. Józefa Bema oraz Alei Świerkowej w Makowie Podhalańskim doszło do poważnie wyglądającego wypadku.

 

Z relacji świadków wynika iż kierujący pojazdem fiat panda nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu dostawczym fiatem,w wyniku czego doszło do zderzenia obu pojazdów. Kierujący dostawczakiem dodatkowo uderzył w pobliskie ogrodzenie.

Kierującemu pojazdem osobowym pierwszej pomocy udzielili świadkowie wypadku, później zajęli się nim przybyli na miejsce ratownicy i nieprzytomnego przetransportowali do suskiego szpitala. Do szpitala zabrana została także pasażerka samochodu dostawczego.

Droga w tym miejscu była zablokowana przez kilkadziesiąt minut. Policja prowadzi czynności wyjaśniające przyczynę tego zdarzenia.

asdasdasdasdas

Gazetki Promocyjne

 

HomeAlarmowy 112Wypadek w Makowie Podhalańskim