Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
wtorek, 20 sierpień 2019 07:19

Bez prawka, ale z promilami – nie trafił w prosta drogę

Napisane przez

Jak podała suska policja, nietrzeźwy kierujący pojazdem marki Peugeot na prostym odcinku drogi nie dostosował prędkości do panujących warunków drogowych, stracił panowanie nad kierowanym pojazdem i wpadł do  przydrożnego rowu, a następnie dachował.

Kierujący samochodem to 24-letni mieszkaniec gminy Jordanów, który miał ponad 1 promil alkoholu w organizmie. Dodatkowo, jak ustalono kierujący nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi. 

W samochodzie po za kierującym znajdowało się dwóch pasażerów w wieku  17 i 18 lat, również mieszkańcy gm. Jordanów, którzy to wraz z kierującym zostali przewiezieni do szpitala w związku z posiadanymi obrażeniami ciała.

Za popełniony czyn kierujący będzie musiał stanąć przed sądem.

Źródło: KPP Sucha Beskidzka

asdasdasdasdas
ShowMeble

Gazetki Promocyjne

 

HomeAlarmowy 112Bez prawka, ale z promilami – nie trafił w prosta drogę