Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
środa, 21 sierpień 2019 10:48

Ukradł rower, rozrzucił staruszcze zakupy

Do makowskiego komisariatu policji  zgłosiła się 81 -letnia  kobieta informując, iż został jej skradziony rower o wartości 400 zł. Przyjechała na nim po zakupy, a następnie udała się do domu seniora znajdującego się obok. Gdy wróciła, roweru już nie było, a jej zakupy były rozsypane po ziemi.

Dyżurny Komisariatu szybko przekazał informację o kradzieży patrolowi Policji wraz z opisem roweru. Policjanci kilka ulic dalej napotkali młodego mężczyznę poruszającego się rowerem odpowiadającym wyglądem skradzionemu chwilę wcześniej.

Rower przekazano właścicielce natomiast sprawcę kradzieży, którym okazał się 17-latek ukarano dwoma najwyższymi mandatami, w tym jeden za kradzież, a drugi za porozrzucanie zakupów pokrzywdzonej po ziemi. 

 

źródło: KWP Kraków

asdasdasdasdas

Gazetki Promocyjne

 

HomeAlarmowy 112Ukradł rower, rozrzucił staruszcze zakupy