Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
środa, 04 wrzesień 2019 11:10

Policja publikuje nagranie śmiertelnego wypadku. "Ku przestrodze"

Krakowska policja opublikowała nagranie z monitoringu, na którym widać śmiertelny wypadek na miejskim skrzyżowaniu. Młoda kobieta zginęła, ponieważ kierowca auta którym jechała nie dostosował się do znaków świetlnych. Niech to będzie przestrogą dla kierowców ze zbyt ciężką nogą.

Ku przestrodze, dla wszystkich użytkowników dróg, policja w Krakowie postanowiła opublikować film z wypadku. Zdarzenie, do którego doszło 28 sierpnia w Krakowie, uwiecznił monitoring drogowy.

Około godziny 22.00 na skrzyżowaniu ulic Zielińskiego, Kapelanka, Monte Cassino doszło do tragicznego w skutkach zdarzenia drogowego. W wyniku zderzenia skody i citroena śmierć poniosła 25-letnia pasażerka skody.

Według wstępnych ustaleń, 23-letni kierowca skody nie zastosował się do wskazań sygnalizacji świetlnej i wjechał na skrzyżowanie na czerwonym świetle. Ku przestrodze publikujemy zapis z kamer miejskiego monitoringu, na którym widać moment zderzenia pojazdów - piszą w swoim komunikacie policjanci.

Niedostosowanie się do wskazań sygnalizacji świetlnej to cały czas jedna z głównych przyczyn zdarzeń drogowych. Do tak groźnych sytuacji dochodzi także w powiecie wadowickim.

Innymi, nagminnie powtarzającymi się przyczynami wypadków i kolizji, do których dochodzi również na skrzyżowaniach, są nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu, niezachowanie bezpiecznej odległości od poprzedzającego pojazdu, nieprawidłowe wykonywanie manewru skrętu, niedostosowanie prędkości do warunków ruchu oraz nieprawidłowa zmiana pasa ruchu.

Czy ten prawdziwy film da do myślenia kierowcom? Nagrywane w studio akcje społeczne niewiele bowiem dają.

 

asdasdasdasdas
ShowMeble

Gazetki Promocyjne

 

HomeAlarmowy 112Policja publikuje nagranie śmiertelnego wypadku. "Ku przestrodze"