Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
czwartek, 05 wrzesień 2019 07:21

Wyrwał z ręki telefon, uderzał po głowie

W nocy 31 sierpnia 2019 r. w Suchej Beskidzkiej na ul. Mickiewicza około godziny 23:40  do mieszkańca miasta Sucha Beskidzka podszedł 35-letni mężczyzna, który po krótkiej rozmowie wyrwał mu telefon z ręki. Kiedy właściciel chciał go odzyskać  mężczyzna stał się agresywny, zaczął szarpać i uderzać rękoma pokrzywdzonego po głowie.

Sytuacja ta została zauważona przez patrolujących miasto Strażników Miejskich. Po rozdzieleniu mężczyzn doprowadzili ich do Komendy Powiatowej w Suchej Beskidzkiej.

Na miejscu policjanci odzyskali skradziony telefon, który sprawca schował w odzieży oraz dodatkowo ustalili, iż na miejsce przyjechał samochodem znajdując się w stanie nietrzeźwości tj. 1,84 promila.

Tego samego wieczoru sprawca został zatrzymany, a kiedy wytrzeźwiał usłyszał zarzuty kradzieży rozbójniczej oraz kierowania pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości.

 

Źródło: KPP Sucha Beskidzka

asdasdasdasdas

Gazetki Promocyjne

 

HomeAlarmowy 112Wyrwał z ręki telefon, uderzał po głowie