Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
niedziela, 08 wrzesień 2019 21:08

(AKTUALIZACJA) Jordanów: Toyotą w płot

Napisał

Dziś po południu w ręce policjantów wpadł w Jordanowie na ul. Malejowskiej nietrzeźwy kierowca. Mężczyzna sam się wystawił, bo staranował ogrodzenie. 

Nietrzeźwy wsiadł do toyoty i właśnie na ul. Malejowskiej utracił nad nią panowanie. Auto zatrzymało się dopiero po zniszczeniu ogrodzenia.    

AKTUALIZACJA (09.09.2019): Nietrzeźwy kierujący pojazdem m-ki Toyota Corolla jadąc po drodze powiatowej stracił panowanie nad pojazdem w wyniku czego zjechał z drogi i uderzył w ogrodzenie prywatnej posesji. Kierujący pojazdem Toyota to 35-letni mieszkaniec gminy Jordanów, który poddany został badaniu na zawartość alkoholu z wynikiem 1,51 mg/l alkoholu w wydychanym powietrzu. W toku dalszych czynności mundurowi dodatkowo ustalili, że kierujący poruszał się po drodze publicznej pojazdem mechanicznym pomimo, iż posiadał orzeczony przez Sąd zakaz prowadzenia pojazdów jak również wydaną przez Starostę w Suchej Beskidzkiej decyzje o cofnięciu uprawnień do kierowania.

 

Za popełniony czyn mężczyzna będzie musiał stanąć ponownie przed sądem.

źródło: KPP Sucha Beskidzka

 

asdasdasdasdas
ShowMeble

Gazetki Promocyjne

 

HomeAlarmowy 112(AKTUALIZACJA) Jordanów: Toyotą w płot