Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

piątek, 13 wrzesień 2019 09:55

Włamywał się do samochodów, posiadał marihuanę

Jordanowscy policjanci z Zespołu Kryminalnego wraz z funkcjonariuszami operacyjnymi z Komendy Powiatowej Policji w Suchej Beskidzkiej pracowali nad ustaleniem sprawcy kilku włamań do samochodów, do których doszło w ostatnim czasie na terenie gminy Jordanów. Poza urządzeniami elektronicznymi z aut ginęły przedmioty motoryzacyjne oraz sprzęt budowlany.

Kryminalni ustalili i zatrzymali sprawcę. To 33-letni mieszkaniec powiatu suskiego. Mężczyzna na chwilę obecną usłyszał pięć zarzutów. Wszystkie dotyczyły kradzieży kradzieży z włamaniem, za co grozi nawet do 10 lat pozbawienia wolności.
33-latek skradł  rzeczy o łącznej wartości 2400 złotych.

Część skradzionego mienia została odnaleziona podczas przeszukania jego posesji. Znaleziono także środki odurzające w postaci marihuany, dlatego też na jego konto dołączy zarzut z ustawy o przeciwdziałania narkomanii.

Dochodzenie w tej sprawie trwa nadal i z dużym prawdopodobieństwem do już przedstawionych zarzutów dołączą kolejne.

źródło: KPP Sucha Beskidzka

asdasdasdasdas

Gazetki Promocyjne

 

HomeAlarmowy 112Włamywał się do samochodów, posiadał marihuanę