Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

poniedziałek, 21 październik 2019 16:35

Przewodnik policyjnego psa i jego podopieczny odnaleźli łup złodzieja

Dzięki doświadczeniu oraz doskonałemu wyszkoleniu przewodnik z psem doprowadził do miejsca, gdzie sprawca kradzieży z włamaniem do sklepu ukrył skradzione rzeczy i pieniądze.

W nocy z piątku na sobotę w jednym ze sklepów w Makowie Podhalańskim doszło do kradzieży z włamaniem. Sprawca nie tylko uszkodził drzwi wejściowe, ale i zabrał pieniądze w kwocie ponad 6 tyś. zł, telefon komórkowy oraz artykuły spożywcze. Interweniujący policjanci zabezpieczyli ślady po czy na miejsce został wezwany przewodnik z psem.

Czworonożny funkcjonariusz bezbłędnie doprowadził policjantów pod próg drzwi, gdzie sprawca ukrył skradzione rzeczy. Wewnątrz znajdowały się artykułu spożywcze oraz pieniądze wraz z telefonem.

Dzięki wspólnej pracy dzielnicowych z Komisariatu Policji w Makowie Podhalańskim oraz funkcjonariuszy Wydziału Kryminalnego w Suchej Beskidzkiej sprawca jeszcze tego samego dnia został zatrzymany. W poniedziałkowe przedpołudnie 47–letni sprawca, mieszkający czasowo na terenie Makowa Podhalańskiego usłyszał zarzuty, a następnie zastosowano wobec niego dozór policyjny. 

Przestępstwo dotyczące kradzieży z włamaniem zagrożone jest kara do 10 lat pozbawienia wolności.

 

źródło: KPP Maków Podhalański

 

asdasdasdasdas
ShowMeble

Gazetki Promocyjne

 

HomeAlarmowy 112Przewodnik policyjnego psa i jego podopieczny odnaleźli łup złodzieja