Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
środa, 27 listopad 2019 17:54

Stryszawa. Posiadali środki odurzające

Napisał

W ostatnią środę, policjanci zatrzymali pojazd kierowany przez 32 –letniego mieszkańca powiatu suskiego, gdyż istniało podejrzenie że mężczyzna przewozi narkotyki.W trakcie przeszukania wnętrza samochodu znaleziono susz roślinny, który po przebadaniu testerem okazał się marihuaną.

 

 

Dalsze czynności prowadzono na terenie prywatnej posesji w Stryszawie. Tutaj, podczas przeszukania znaleziono 40 gramów suszu roślinnego. Podobnie jak przy kierującym, susz został sprawdzony testerem, którego badanie potwierdziło, że są to środki odurzające.

W związku z powyższym przebywający na posesji 37-letni mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie. Po wykonaniu dalszych czynności 32-latek usłyszał zarzut posiadania środków odurzających natomiast jego 37-letni kolega usłyszał aż 23 zarzuty w tym za posiadanie, handel i udzielanie środków odurzających.

Przestępstwa zagrożone są grzywną i karą pozbawienia wolności od 1 roku do lat 10.

źródło: KPP w Suchej Beskidzkiej

asdasdasdasdas

Gazetki Promocyjne

 

HomeAlarmowy 112Stryszawa. Posiadali środki odurzające