Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
poniedziałek, 02 grudzień 2019 07:56

Wypili alkohol i prowadzili pojazdy

Napisane przez
Wypili alkohol i prowadzili pojazdy policja.pl

Potencjalnych morderców na drogach powiatu suskiego niestety nie brakuje. Udowadniają to policyjne interwencje z końca listopada.

W Zembrzycach policyjny patrol zatrzymał do kontroli  kierującego samochodem marki Volkswagen Golf, 47-letniego mieszkańca powiatu myślenickiego, który jak się okazało znajdował w stanie po użyciu alkoholu tj. ponad 0,2 promila. Kierującemu zatrzymano prawo jazdy.

Dzień później w Zawoi stróże prawa zatrzymali do kontroli 57-letniego mieszkańca powiatu suskiego, kierującego po drodze publicznej motocyklem marki Yamaha, który po przebadaniu znajdował się w stanie po użyciu alkoholu (niecałe 0,5 promila). Kierującemu zatrzymano uprawnienia do kierowania pojazdami.

Następnego dnia w Suchej Beskidzkiej patrol policji zatrzymał 53-letniego mieszkańca powiatu suskiego, kierującego samochodem marki Ford Focus, który to jak się okazało znajdował się w stanie nietrzeźwości tj. (ponad 0,6 promila). Kierującemu zatrzymano uprawnienia do kierowania pojazdami.

asdasdasdasdas

Gazetki Promocyjne

 

HomeAlarmowy 112Wypili alkohol i prowadzili pojazdy