Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
wtorek, 07 styczeń 2020 18:48

Kierowca Seata "zarobił" 27 punktów karnych!

Napisał

Poniedziałek 6 stycznia był dniem zwiększonego natężenia na drogach po długim weekendzie. Przed godz. 14:00 w Kojszówce policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Suchej Beskidzkiej zwrócili uwagę na kierującego Seatem, który wyprzedzał ciąg samochodów w miejscu niedozwolonym, nie stosując się do linii podwójnej ciągłej jak również wyprzedzał inne pojazdy przed przejściem dla pieszych.

 

Kierowca nie miał zapiętych pasów bezpieczeństwa i przekroczył dozwoloną prędkość o 53 km/h (103/50). 22-letni mieszkaniec powiatu nowotarskiego, siedzący za kierownicą Seata szybko został podsumowany przez policjantów.

Jego niebezpieczna i szybka jazda zakończyła się 27 punktami karnymi i 900 złotowym mandatem karnym oraz zatrzymanym prawem jazdy.

Suscy policjanci apelują o zachowanie ostrożności na drodze. Nadmierna prędkość jest bowiem jedną z głównych przyczyn wypadków i kolizji drogowych.

źródło: KPP Sucha Beskidzka

asdasdasdasdas

Gazetki Promocyjne

 

HomeAlarmowy 112Kierowca Seata "zarobił" 27 punktów karnych!