Reklama


Robotnicy uszkodzili gazociąg w Makowie

20/01/2020 12:57

W Makowie Podhalański powiało grozą. Tuż przed godziną 13.00 robotnicy wykonujący prace ziemne związane z wodociągiem, naruszyli rurę gazową. Na szczęście uszkodzenie okazało się niewielkie. 

Nie ma obaw, by doszło do takiego nieszczęścia, jak ponad miesiąc temu w Szczyrku, gdzie cała rodzina zginęła w wybuchu spowodowanym przez wyciek gazu z przedziuroawionego rurociągu. – Na miejsce zdarzenia przybyła załoga Państwowej Straży Pożarnej, pogotowia gazowego i policja. Teren został zabezpieczony. W chwili obecnej nie ma bezpośredniego zagrożenia dla życia i zdrowia ludzi – uspokaja rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Suchej Beskidzkiej Wojciech Copija. Do zdarzenia doszło na ulicy Sportowej, w pobliżu boiska Halniaka.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo Sucha24




Reklama
Najnowsze wiadomości