Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
czwartek, 13 luty 2020 16:46

Senior zastawiał sidła na turystów, grozi mu więzienie

Napisane przez

Dzięki skrupulatnej pracy funkcjonariuszy Zespołu Kryminalnego w Komisariacie Policji w Makowie Podhalańskim został zatrzymany mężczyzna, który wkręcał w korzenie drzew śruby zakończone ostrzem, narażając tym samym idących drogą mieszkańców oraz turystów.

Informację pojawiające się w mediach na temat osoby wkręcającej śruby w korzenie drzew na drodze w Makowie Podhalańskim, budziły wiele dyskusji oraz komentarzy. Tym bardziej że śruby te były zakończone ostrzem i narażały na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia przechodzących osób.

Efektem tzw. ”zastawionych sideł” były obrażenia nogi u 39-letniej mieszkanki Makowa Podhalańskiego.

Prowadzone czynności doprowadziły do zatrzymania 71-letniego mieszkańca powiatu suskiego przez policjantów z Komisariatu Policji w Makowie Podhalańskim. W jego garażu znaleziono identyczne śruby, które uszkodziły nogę pokrzywdzonej. Dalsze czynności w tej sprawie wykażą, czy mężczyzna jest odpowiedzialny za pozostałe zdarzenia, gdzie śruby wkręcone w korzenie pojawiały się na szlaku turystycznym pomiędzy Makowem Podhalańskim a Suchą Beskidzką.

Osoby pokrzywdzone, a także posiadające informacje w tej sprawie proszone są o zgłaszanie się do KP w Makowie Podhalańskim.

Stawiajcemu sidła seniorowi, może teraz grozić kara pozbawienia wolności do 3 lat.

KPP Sucha Beskidzka

asdasdasdasdas
ShowMeble
klimatyzator

Gazetki Promocyjne

 

HomeAlarmowy 112Senior zastawiał sidła na turystów, grozi mu więzienie