Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
piątek, 14 luty 2020 09:15

Prokuratura bada sprawę tajemniczej śmierci w Zawoi

Zwłoki mężczyzny zostały ujawnione w dniu 31 stycznia 2020 r. w betonowym przepuście w pobliżu drogi biegnącej przez miejscowości Zawoja. Mężczyzna był po raz ostatni widziany wieczorem 30 stycznia 2020 r.

Sprawą zajęli się śledczy.

— Postępowanie nadzorowane przez Prokuraturę Rejonową w Suchej Beskidzkiej prowadzone jest w sprawie nieumyślnego spowodowania śmierci 66-letniego mężczyzny. W dniu 3 lutego 2020 r. wydano postanowienie o wszczęciu śledztwa oraz zarządzenie o powierzeniu go w całości Komisariatowi Policji w Makowie Podhalańskim - poinformował Janusz Hnatko, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Krakowie.

Jak dodał, przeprowadzone czynności na miejscu zdarzenia nie dały podstaw do ustalenia w sposób jednoznaczny przyczyn zgonu podejrzanego, zatem ciało zostało skierowane na sekcję.

- W sprawie prowadzone są dalsze czynności dowodowe - dodał prokurator.

asdasdasdasdas

Gazetki Promocyjne

 

HomeAlarmowy 112Prokuratura bada sprawę tajemniczej śmierci w Zawoi