Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
piątek, 28 listopad 2014 17:11

Zatrzymani za narkotyki

W czwartek /27.11/ w przeciągu niespełna jednej doby policjanci zatrzymali 5 osób zamieszanych w posiadanie narkotyków.

 

Najpierw krótko po północy w czwartek w Skawicy makowscy funkcjonariusze zatrzymali do kontroli samochód marki opel, w którym znajdowali się trzej młodzi mieszkańcy Katowic. W pojeździe policjanci ujawnili dwie reklamówki, w których znajdował się susz roślinny – marihuana w ilości około 100 gramów. Mężczyźni zostali zatrzymani. Od kierowcy została pobrana krew do badań na zawartość środków odurzających. Jeden z pasażerów przyznał się do posiadania narkotyków i usłyszał zarzut, za który grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

Drugi przypadek, również podczas kontroli w miejscowości Zembrzyce około godz. 20.20 policjanci z wydziału kryminalnego i ruchu drogowego suskiej komendy zatrzymali pojazd marki Mitsubishi, którym jechali dwaj bracia z gminy Maków Podhalański. W pojeździe ujawnili susz roślinny w ilości około 56 gramów oraz wagę elektroniczną. Mężczyźni zostali zatrzymani. W czasie przeszukania pomieszczeń zajmowanych przez nich policjanci w budynku gospodarczym u jednego z mężczyzn natrafili na profesjonalny sprzęt służący do uprawy konopi indyjskich, jak również ponad 2 kg suszu, 54 donice, w których prawdopodobnie hodowali konopię. U drugiego w pomieszczeniach mieszkalnych ujawniono kostki haszyszu i marihuanę. Mężczyźni zostali zatrzymani. Dziś usłyszeli zarzuty, do których się przyznali. Prokurator zastosowało wobec nich środek zapobiegawczy w postaci dozoru policji.

 

 

 

 

asdasdasdasdas

Gazetki Promocyjne

 

HomeAlarmowy 112Zatrzymani za narkotyki