W niedzielne popołudnie strażacy zostali wezwani do pożaru jaki wybuchł w jednym z budynków mieszkalnych w Białce.
Jak się okazało pożar wybuch w pomieszczeniu suteryn jednak szybka akcja strażaków pozwoliła "złapać" pożar w zarodku i obeszło się bez większych strat materialnych. Co najważniejsze w zdarzeniu nikt nie ucierpiał.
W akcji brali udział strażacy z OSP Skawica, OSP Białka, OSP Maków Podhalański oraz PSP w Suchej Beskidzkiej.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze