Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

piątek, 27 marzec 2020 12:15

Suscy policjanci proszą o pomoc w ujęciu pirata drogowego

Policjanci Zespołu ds. Wykroczeń Komendy Powiatowej Policji w Suchej Beskidzkiej prowadzą czynności wyjaśniające w sprawie ustalenia sprawcy szeregu wykroczeń drogowych, które to miał popełnić kierujący samochodem marki Volkswagen Polo w dniu 20.03.2020 r. około godziny 16:30 na drodze K-28.

Sposób jazdy kierującego stwarzał zagrożenie dla innych uczestników ruchu drogowego m.in. poprzez wyprzedzanie na skrzyżowaniu, a także wyprzedzanie na oznaczonym przejściu dla pieszych. Zdarzenie miało miejsce na odcinku drogi pomiędzy miejscowością Zembrzyce, a miejscowością Tarnawa Dolna. Wszystkie osoby, które w tym czasie poruszały się na podanym odcinku drogi krajowej oraz osoby dysponujące nagraniem, które obrazowało by zachowanie kierowcy VW Polo, proszone są o kontakt z KPP w Suchej Beskidzkiej.

Z posiadanych informacji świadkami tego zachowania był kierujący samochodem ciężarowym typu pompogruszka koloru białego oraz kierujący samochodem osobowym m-ki Audi (kombi) koloru czarnego z charakterystycznym podwójnym tłumikiem końcowym.

Prowadzący sprawę sierż. szt. Grzegorz Burdyl tel. 338745242.

asdasdasdasdas

Gazetki Promocyjne

 

HomeAlarmowy 112Suscy policjanci proszą o pomoc w ujęciu pirata drogowego