Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

wtorek, 07 kwiecień 2020 16:56

Złodziej, który ukradł konsolę do gier, pieniądze i ubrania, został zatrzymany

We wtorek 31 marca 2020 r. w Kojszówce 25-letni mieszkaniec powiatu suskiego pod nieobecność właściciela domu, wyważył okno, a następnie wszedł do środka. W trakcie penetracji jego wnętrza ukradł znalezione pieniądze tj. około 7 tyś. zł, a także konsole do gier oraz markowe ubrania.

 

Policjanci z Komisariatu Policji w Makowie Podhalańskim, realizacji czynności wykrywacze w dniu 6 kwietnia br. w godzinach wieczornych przy współpracy z pokrzywdzonym, zatrzymali 25 letniego mieszkańca naszego powiatu. Znaleziona została przy nim skradziona konsola do gier. W trakcie przesłuchania sprawca przyznał się do zarzucanego mu czynu, składając obszerne wyjaśnienia. Skradzione pieniądze już zdążył wydać m.in. na taxi, używki oraz na jedzenie na wynos.

Sprawcy przedstawiono zarzut kradzieży z włamaniem, a za popełnienie tego przestępstwa grozi mu kara pozbawienia wolności od roku do 10 lat.

źródło: KPP w Suchej Beskidzkiej

asdasdasdasdas

Gazetki Promocyjne

 

HomeAlarmowy 112Złodziej, który ukradł konsolę do gier, pieniądze i ubrania, został zatrzymany