Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
poniedziałek, 08 grudzień 2014 10:15

Było groźnie

Napisał

Chociaż warunki na drogach jak na grudzień są całkiem dobre, stłuczek i kolizji nie brakuje. Niestety większość z nich spowodowana jest ludzką głupotą - bo jak inaczej można powiedzieć o kierujących pod wpływem alkoholu, bądź takich, którzy wsiadają za kierownicę, pomimo, iż uprawnień do kierowania nie posiadają?

 

W piątek 05.12 w Jordanowie kierująca samochodem marki VW Golf wymusiła pierwszeństwo przejazdu na samochodzie marki Fiat Punto. Sprawczyni kolizji nie zatrzymano uprawnień do kierowania, ponieważ ich nie posiada. Została ukarana mandatem. Natomiast na ul Zakopiańskiej kierujący samochodem marki VW Golf nie zachował należytego odstępu od poprzedzającego pojazdu marki Renault i najechał na jego tył. W tym wypadku sprawcę ukarano mandatem 220zł.

Wygląda na to, iż mieszkaniec Juszczyna, który w sobotni wieczór wjechał do rowu w Kojszówce obchodził „zakrapiane” Mikołajki. Kierujący samochodem Opel Corsa wjechał do przydrożnego rowu w trakcie zawracania, był nietrzeźwy, miał ponad 2,40 promila alkoholu w organizmie. W pojeździe znajdowała się jeszcze pasażerka, na szczęście nikomu nic się nie stało.
Tego samego dnia w Budzowie kierujący Nissanem, wykonując nieprawidłowy manewr wyprzedzania samochodu ciężarowego, doprowadził do zderzenia z pojazdem marki Opel Astra, który włączył się do ruchu i jechał z przeciwnego kierunku. Kierowca Nissana odmówił przyjęcia mandatu, dlatego sprawę rozpatrzy sąd.

Natomiast w niedzielę 7.12 Patrol Ruchu Drogowego zatrzymał w Stryszawie samochód marki Renault. W trakcie kontroli okazało się, iż kierujący spożywał wcześniej alkohol, miał 0,74 promila w organizmie. Zatrzymano mu prawo jazdy.

 

asdasdasdasdas
klimatyzator

Gazetki Promocyjne

 

HomeAlarmowy 112Było groźnie