Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
piątek, 26 czerwiec 2020 12:39

Maków Podhalański. Dzielnicowy uratował niedoszłego samobójcę

Tylko dzięki zdecydowanej reakcji dzielnicowego, aspiranta sztabowego Piotra Ponikiewskiego, żyje 50-letni mężczyzna, który trzymał nóż przy gardle.

W minioną środę tuż po godzinie 7 rano, dyżurny z Komisariatu Policji w Makowie Podhalańskim otrzymał zgłoszenie o mężczyźnie, który jest na moście kolejowym w Białce i chce z niego skoczyć. Kiedy jednak patrol przyjechał na miejsce nikogo już nie zastał.

Dyżurny błyskawicznie ustalił, że mężczyzna wrócił do swojego mieszkania. Informację tą przekazał patrolowi, a następnie kontynuował rozmowę z mężczyzną, dając tym samym czas na dojazd patrolu na miejsce.

Kiedy policjanci przyjechali przed mieszkanie mężczyzny, otrzymali informację, że ten właśnie się rozłączył. Funkcjonariusze zdawali sobie sprawę, że każda sekunda jest bardzo cenna. W chwili kiedy patrol biegł w kierunku drzwi mieszkania, na korytarz wyszedł do nich mężczyzna z nożem przyłożonym do gardła. Mężczyzna został obezwładniony i przekazany  pod opiekę lekarzy. 

źródło: Komenda Powiatowa Policji w Suchej Beskidzkiej

asdasdasdasdas

Gazetki Promocyjne

 

HomeAlarmowy 112Maków Podhalański. Dzielnicowy uratował niedoszłego samobójcę