Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
czwartek, 30 lipiec 2020 06:52

Sklepowych incydentów nie brakuje

Napisane przez

Kradną owoce, alkohol, demolują sklepy. Incydentów sklepowych na terenie powiatu suskiego niestety nie brakuje.

W Jordanowie na ulicy Piłsudskiego doszło do sklepowej kradzieży. Obsługa sklepu wielkopowierzchniowego zgłosiła, iż 65-letnia mieszkanka powiatu suskiego, dokonała kradzieży alkoholu w postaci butelki spirytusu. W obecności patrolu policji towar został odzyskany i nadawał się do dalszej sprzedaży. Sprawczyni została ukarana mandatem.

Tego samego dnia w Makowie Podhalańskim na ulicy 3 Maja obsługa również sklepu wielkopowierzchniowego zgłosiła, iż 68-letnia mieszkanka powiatu suskiego, dokonała kradzieży owoców. Towar został odzyskany i nadawał się do dalszej sprzedaży. I ta sprawczyni została ukarana mandatem.

Kilka dni później, ponownie w Makowie Podhalańskim na 3 Maja w jednym ze sklepów ogólnospożywczych 49-leni mieszkaniec powiatu suskiego, wszczął awanturę, uderzając w elementy wyposażenia sklepu. Przybyli na miejsce policjanci ukarali mężczyznę mandatem.

asdasdasdasdas
ShowMeble

Gazetki Promocyjne

 

HomeAlarmowy 112Sklepowych incydentów nie brakuje