Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
czwartek, 30 lipiec 2020 16:36

Skawica: Cztery aut rozbite, trzy osoby poszkodowane

Napisał

Trzy osoby zostały poszkodowane w solidnej kraksie jaka około południa miała miejsce w Skawicy na drodze wojewódzkiej 957.

Do zdarzenia drogowego (jeszcze nie wiadomo czy będzie ono zaliczone do wypadków, czy też kolizji) doprowadził kierowca hondy. Z nieustalonych powodów wjechał w tył toyoty, wpychając ją na seata. Na koniec seat uderzył jeszcze w daihatsu.

Po wypadku do szpitala zabrano trzy osoby, w tym około 10-letniego chłopca. Wiadomo, że jedna z osób już opuściła lecznicę.

Uszkodzenia w pojazdach były na tyle duże, że po ich „dominowym” zderzeniu się pas w kierunku Zawoi został zablokowany i ruch odbywał się wahadłowo. - Dalsze czynności pozwolą ustalić stan zdrowia osób oraz przebieg zdarzenia – informuje Wojciech Copija, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Suchej Beskidzkiej.

asdasdasdasdas

Gazetki Promocyjne

 

HomeAlarmowy 112Skawica: Cztery aut rozbite, trzy osoby poszkodowane