Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
poniedziałek, 07 wrzesień 2020 18:11

Twarde lądowanie bmw, czyli kolizja ze sporą ilością alkoholu w tle

Napisane przez

Około 14.30 przez kilkadziesiąt minut spore utrudnienia w ruchu panowały w Zembrzycach na drodze wojewódzkiej 956. Spowodowane były kolizją do jakiej doprowadził prowadzący bmw.

Do kraksy doszło w rejonie skrzyżowania drogi wojewódzkiej z drogą powiatową w kierunku Marcówki. Prowadzący bmw nie dostosował prędkości nie tylko do warunków drogowych, ale jak się potem okazało także stanu w jakim sam się znajdował. Zjechał częściowo do przydrożnego rowu, a następnie od czoła najechał, a w zasadzie wjechał na barierę energochłonną. To spowodowało, że pojazd całkowicie stracił stabilność. Wywrócił się na prawy bok, a następnie wylądował na dachu.

Kierujący bmw 29-latek wyszedł z pojazdu o własnych siłach. Nie odniósł żadnych obrażeń. Za kierownicą szybko jednak nie usiądzie, a na pewno nie uczyni tego legalnie. Okazało się, że do kolizji doprowadził będąc pod wpływem alkoholu. Miał go w wydychanym powietrzu ponad 2 promile.         

asdasdasdasdas
klimatyzator

Gazetki Promocyjne

 

HomeAlarmowy 112Twarde lądowanie bmw, czyli kolizja ze sporą ilością alkoholu w tle