Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
środa, 09 wrzesień 2020 08:46

W Wieprzcu trwają poszukiwania zaginionego seniora (Aktualizacja)

Napisane przez

Od około 2.30 w Wieprzcu trwają poszukiwania starszego mężczyzny, który wczoraj około 22.00 wyszedł z domu i do tej pory do niego nie powrócił.

W koordynowanych przez policję poszukiwaniach biorą udział strażacy z jednostek ochotniczych w Wieprzcu, Żarnówce, Juszczynie, Kojszówce, Bystrej Podhalańskiej i Sidziny oraz zawodowych jednostek z Myślenic i Suchej Beskidzkiej. Kilkanaście minut temu do Wieprzca dotarli strażacy z kęckiej grupy ratowniczo-poszukiwawczej, którzy dysponują psami.        

***

Aktualizacja (godzina 11:11):

Poszukiwany mężczyzna został odnaleziony. Jest przytomny, ale wychłodzony. Obecnie zwożony jest w bardziej dostępne miejsce. Zostanie przekazany pod opiekę ratownikom medycznym, którzy określą jego stan i podejmą decyzję o ewentualnym przetransportowaniu do szpitala.    

asdasdasdasdas
klimatyzator

Gazetki Promocyjne

 

HomeAlarmowy 112W Wieprzcu trwają poszukiwania zaginionego seniora (Aktualizacja)