Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
czwartek, 10 wrzesień 2020 16:46

Drugie w krótkim czasie włamanie w Zembrzycach. Tym razem złodzieje dopięli swego

Napisane przez
Drugie w krótkim czasie włamanie w Zembrzycach. Tym razem złodzieje dopięli swego Fot. Pixabay

Do drugiego w ostatnich dniach włamania doszło na terenie Zembrzyc. Dziś pod osłoną nocy nieproszone osoby weszły na teren jednej z prywatnych firm.

Niedawno złodzieje obrali sobie za cel oddział banku. Wówczas weszli do jego siedziby, ale nie zdołali niczego z niej zabrać. Tym razem było inaczej. Wzbogacili się o kilka tysięcy złotych.

Ślady pozostawione przez włamywaczy jako pierwszy dostrzegł pracownik firmy ochroniarskiej. Około 2.00 zauważył uszkodzone drzwi wejściowe. - Jak wynika z wstępnych ustaleń, nieznane osoby, po uszkodzeniu drzwi wejściowych oraz biurowych, weszły do środka budynku, skąd zabrały pieniądze – informuje Wojciech Copija, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Suchej Beskidzkiej.  

Teren firmy został zabezpieczony. Na miejsce została skierowana grupa dochodzeniowo-śledcza, celem zabezpieczenia śladów. Obecnie policja wykonuje czynności mające na celu ustalenie sprawców kradzieży z włamaniem.

asdasdasdasdas
ShowMeble
klimatyzator

Gazetki Promocyjne

 

HomeAlarmowy 112Drugie w krótkim czasie włamanie w Zembrzycach. Tym razem złodzieje dopięli swego