Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
sobota, 12 wrzesień 2020 11:05

Ktoś zniszczył strażacką centralkę syreny alarmowej! Jaki miał w tym cel?

Napisane przez

Trudno zrozumieć co chciał osiągnąć (lub chcieli uzyskać jeśli to była większa grupa) osoba, która w nocy pojawiła się na terenie jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej Maków Dolny. Nie wzbogaciła się, ale za to dokonała poważnych zniszczeń, obniżając gotowość bojową druhów.  

 

- Ktoś dziś w nocy włamał się na teren naszej remizy i uszkodził naszą centrale od syreny alarmowej – informują strażacy z OSP Maków Dolny. Podkreślają, że sprawa została zgłoszona na policję, a monitoring zostanie zabezpieczony.

- Jesteśmy zniesmaczeni takim zachowaniem. Przez całą dobę jesteśmy w gotowości i poświęcamy swój wolny czas, by pomóc poszkodowanym, a ktoś niszczy nasze mienie – nie kryją złości. Jednocześnie proszą ewentualnych świadków zdarzenia (osoby, które przejeżdżały w nocy ul. Wolności pomiędzy Suchą a Makowem), którzy mogli widzieć osoby, które uszkodziły syrenę o kontakt z jednostką lub Komendą Powiatową Policji (tel. 47 832-83-50, 112). 

asdasdasdasdas
klimatyzator

Gazetki Promocyjne

 

HomeAlarmowy 112Ktoś zniszczył strażacką centralkę syreny alarmowej! Jaki miał w tym cel?