Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
sobota, 12 wrzesień 2020 13:57

Cyklista nieco zawinił, ale jednak kierujący samochodem miał go "przepuścić"

Napisane przez

Choć zdarzenie wyglądało bardzo groźnie, to na szczęście nic poważnego nie stało się cykliście, który przed południem został potrącony w Suchej Beskidzkiej.

 

Do zdarzenia doszło na ul. Mickiewicza przy wyjeździe z miasta w kierunku Żywca. Rowerzysta, choć nie powinien tego robić, jechał po chodniku w stronę Szkoły Podstawowej nr 2, czyli w kierunku Stryszawy i Żywca. Niemniej kierujący renaultem clio, który wyjeżdżał z parkingu, miał obowiązek ustąpić mu pierwszeństwa.

Potrącono rowerzysta został przewieziony do szpitala. Badania nie wykazały u niego żadnych złamań oraz innych poważnych urazów. Dlatego kraksę zaliczono jako kolizję.   

asdasdasdasdas
klimatyzator

Gazetki Promocyjne

 

HomeAlarmowy 112Cyklista nieco zawinił, ale jednak kierujący samochodem miał go "przepuścić"