Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Wydrukuj tę stronę
czwartek, 19 listopad 2020 17:03

Diler i klient w potrzasku. Zabezpieczono narkotyki i pieniądze

Napisane przez
Diler i klient w potrzasku. Zabezpieczono narkotyki i pieniądze Fot. KPP w Suchej Beskidzkiej

Suscy policjanci z Wydziału Kryminalnego zatrzymali dwóch mieszkańców naszego powiatu za posiadanie środków odurzających.  Jeden z nich nie tylko posiadał, ale też handlował nimi. Zabezpieczono u niego  gotówkę, która jak się później okazało, pochodziła ze sprzedaży narkotyków. 

 

Przedwczoraj suscy kryminalni w Suchej Beskidzkiej przy jednym ze sklepów spożywczych przy ulicy Mickiewicza zauważyli podejrzanie zachowującego się mężczyznę.  W trakcie kontroli odzieży 23–letniego mieszkańca powiatu suskiego w jednej z kieszeni znaleźli zawiniątko z zawartością suszu roślinnego oraz „skarpetę”, w której znajdowało się 12,5 tys. zł. 

W trakcie dalszych czynności funkcjonariusze zatrzymali jego 29-letniego kolegę, również mieszkańca powiatu suskiego, który w miejscu swojego zamieszkania posiadał marihuanę oraz tabletki esctasy.

Następnego dnia 29-latek usłyszał zarzut posiadania środków odurzających za co grozi mu kara do trzech lat więzienia.  23-latek spędził w areszcie jedną noc dłużej.  Dzisiaj usłyszał nie tylko zarzut posiadania środków odurzających, ale też 22 zarzuty czerpania korzyści majątkowych z udzielania innym osobom środków odurzających (znalezione pieniądze były zyskiem z tej nielegalnej działalności). Grozi mu za to kara do 10 lat więzienia. Prokurator objął go policyjnym dozorem oraz zastosował wobec niego poręczenie majątkowe.

Galeria

asdasdasdasdas