Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
środa, 13 styczeń 2021 19:31

Zima (nie pierwszy raz) zaskoczyła. Kierowcy mieli pod górkę

Napisane przez
Zima (nie pierwszy raz) zaskoczyła. Kierowcy mieli pod górkę Fot. Ratownictwo Drogowe Adamek

Przez najbliższe kilkanaście godzin przez powiat suski może przejść jeszcze kilka intensywnych fali opadów śniegu. Powrót zimy od rana powoduje spore utrudnienia w ruchu, a przy tym był przyczyną kilku kolizji.

 

Z informacji jakie dotarły do naszej redakcji wynika, że drogowcy nie poradzili sobie między innymi z odśnieżaniem trasy prowadzącej z Naprawy w kierunku Skawy. Na jezdni zalegał śnieg i lód. W efekcie wielu kierowców miało trudności z pokonaniem wzniesień i pojazdy po prostu na nich utknęły.

Zdecydowanie lepiej utrzymane były drogi krajowe 7 i28. Niemniej dla kierowców ciężarówek strome i kręte podjazdy i zjazdy okazały się niekiedy przeszkodami, z którymi radzili sobie z mozołem, a czasem nie zdołali ich bezpiecznie pokonać.

asdasdasdasdas
klimatyzator

Gazetki Promocyjne

 

HomeAlarmowy 112Zima (nie pierwszy raz) zaskoczyła. Kierowcy mieli pod górkę