Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
poniedziałek, 09 luty 2015 10:35

Nastolatek z Makowa ugodził ojca nożem

Napisane przez

Tragicznie zakończyła się awantura domowa w jednym z mieszkań na os. Tysiąclecia w Makowie Podhalańskim, 15-latek ugodził swojego ojca nożem.

 

Do awantury domowej pomiędzy małżonkami, mieszkańcami makowskiego osiedla doszło w piątek 06 lutego ok. godz. 21:00. W tym czasie w domu przebywali także małoletni synowie awanturującej się pary. Starszy z nich, 15-latek chwycił nóż kuchenny, ugodził swojego ojca w brzuch, po czym uciekł z domu. Jego 9-letni brat powiadomił pogotowie, które zabrało 37-letniego mężczyznę, ojca chłopców do szpitala. Tam poddany został operacji. Nastolatek po zdarzeniu schronił się u swojej babci, jednakże na drugi dzień rano w towarzystwie wujka zgłosił się na policję. W obecności psychologa został przesłuchany w charakterze nieletniego sprawcy czynu karalnego, czyli spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Sędzia rodzinny zdecyduje o środku wychowawczym dla chłopca.

Jak podaje Anna Gąsiorek -Rezler, rzecznik prasowy KP Policji w Suchej Beskidzkiej -rodzina ta znana jest policji, ugodzony mężczyzna, mąż i ojciec, niejednokrotnie dopuszczał się przemocy fizycznej i psychicznej wobec swoich bliskich.

W takich przypadkach dzieci cierpią najbardziej.

 

asdasdasdasdas
ShowMeble

Gazetki Promocyjne

 

HomeAlarmowy 112Nastolatek z Makowa ugodził ojca nożem