Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sucha Beskidzka, Powiat Suski, Maków Podhalański, Jordanów, Zembrzyce, Stryszawa, Budzów, Bystra Sidzina, Zawoja - Sucha24 Twój Portal Lokalny
niedziela, 15 luty 2015 10:38

Śmiercionośna Babia Góra

Śmiercionośna Babia Góra Paweł Adamek

Tragicznie zakończył się trening na Babiej Górze dla 35-letniego Lucjana Chorążego -  ultramaratończyka ze Skawinek. Jego zwłoki odnaleziono nad ranem w okolicach żółtego szlaku.

Poszukiwania mężczyzny rozpoczęły się w sobotę po południu, ale ciało udało się odnaleźć dopiero w niedzielę  nad ranem. Nie wiadomo co było bezpośrednią przyczyną śmierci młodego sportowca. Ma to wyjaśnić postępowanie sądowe. 

O godzinie 7.30 ciało zostało zwiezione do Zawoi, gdzie rodzina potwierdziła tożsamość. Potwierdzam, że to Lucjan Chorąży. Z racji tego, że jest ultra maratończykiem, można brać pod uwagę, że nastąpiło wycieńczenie organizmu, ale dokładną przyczynę śmierci określą specjaliści - mówi nam Patryk Pudełko,  rzecznik Beskidzkiej Grupy Ratowniczej.  

asdasdasdasdas
ShowMeble

Gazetki Promocyjne

 

HomeAlarmowy 112Śmiercionośna Babia Góra